SZKOŁA PODSTAWOWA NR2

Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy

SPRAWDŹ CO WIESZ O GRYPIE

Szanowni Państwo

Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy dbając o rozpowszechnienie wiedzy z zakresu profilaktyki grypy, przygotował małe wyzwanie logiczno-intelektualne aplikację mobilną – grę o nazwie FluMania. W ramach kampanii organizowany jest również konkurs Flumaniak 2016 skierowany do szkół podstawowych i placówek medycznych.
W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o umieszczenie informacji o konkursie i akcji na państwa stronie internetowej oraz poinformowanie o aplikacji i akcji placówek oświaty i zdrowotnych z Państwa regionu.

W załączniku wysyłam list prof.drhab.n.med. Adama Antczaka, przewodniczącego Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy.
W razie pytań pozostaję do dyspozycji

Adrianna Dzienis

LIST DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW