Zimowisko

W drugim tygodniu ferii uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 mogli uczestniczyć w zajęciach podczas zorganizowanego w placówce zimowiska. Jego program został pozytywnie zaopiniowany przez urząd miasta i dofinansowany kwota 4505 zł. Dzieci mogły pojechać na wodzisławską kręgielnię znajdującą się w hotelu Amadeus, nauczyć się oraz doskonalić jazdę na łyżwach na lodowisku przy Szkole Podstawowej nr 5, a także porozmawiać z przedstawicielami naszej wodzisławskiej policji na temat bezpieczeństwa podczas ferii. Każdy z uczestników otrzymał kolorowy, odblaskowy znaczek. Wśród atrakcji nie zabrakło również wyjazdu na seans filmowy do pobliskiego Rybnika. Uczniowie świetnie bawili się słuchając dobrej muzyki podczas oglądania filmu „Sing”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także wizyta w Laserhouse, gdzie uczniowie wcielali się w postacie bohaterów z ulubionych filmów i gier komputerowych. W sumie z zimowiska skorzystało 82 uczniów, wszyscy mile wspominają wspólnie spędzone chwile i czekają na kolejne ferie.

mgr Katarzyna Holesz