ZIELONA SZKOŁA

W dniach 6 do 19 maja 2013r uczniowie klasy III spędzali czas na zielonej szkole w Łebie. Program wyjazdu obejmował dwa tygodnie pobytu w czystej ekologicznie miejscowości nadmorskiej, sport i rekreację, oraz poznanie ciekawych historycznie i krajobrazowo miejsc w okolicy. Dzieci uczestniczyły w wycieczce do Trójmiasta, wspinały się na Wydmę Łącką w Słowińskim Parku Narodowym, bawiły się w Parku Dinozaurów, oraz obserwowały karmienie i tresurę fok w Sea Parku. Przede wszystkim jednak spędzały czas nad morzem, spacerując, bawiąc się i plażując. Ośrodek "Słoneczko", w którym mieszkaliśmy wyposażony jest w różnorodne obiekty sportowe, z których dzieci chętnie korzystały. Były zajęcia lekcyjne, nie zabrakło dyskotek, a także ogniska. Dzieci wróciły do domu wypoczęte, opalone i zadowolone.

mgr Mirosława Juraszczyk, Karolina Sikora