Kiermasz wypieków

Dnia 16 października 2013 r. w "słodkiej" atmosferze rozpoczęły się w naszej szkole obchody święta szkolnej biblioteki. W bibliotecznej "cukierni" uczennice należące do Koła Przyjaciół Biblioteki w strojach przypominających ulubione postacie z dziecięcych lektur, oferowały do sprzedaży pyszne ciasta przygotowane, jak co roku, przez mamy i babcie naszych uczniów. Wspaniałe wypieki bardzo szybko poznikały w brzuchach dzieciaków, które wręcz "szturmowały" cukiernicze stoisko, zaś biblioteczna skarbonka zapełniła się pieniążkami - zebraliśmy 725,00 zł! Każdy grosz z tej kwoty zostanie wydany na zakup nowych książek dla naszej biblioteki. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że tegoroczny kiermasz również można zaliczyć do bardzo udanych!