Wizyta przyjaciół z WORiT-u

Dnia 7 grudnia 2016 r. zgodnie z wieloletnią tradycją odwiedzili Szkołę Podstawową Nr 2 nasi przyjaciele z Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii. Członkowie szkolnego kółka teatralnego przedstawili Gościom "Barbórkowy" program artystyczny, a następnie - tradycyjnie po wspólnym poczęstunku - zaprosili ich do zabawy i zwiedzania szkoły. Z pomocą naszych uczniów niepełnosprawne dzieciaki wraz z Paniami opiekunkami odwiedziły klasy młodsze: I, II a, II b oraz III a. Goście z zaciekawieniem przypatrywali się uczącym się w klasach dzieciom, które witały i żegnały swoich nowych znajomych piosenkami i oklaskami. Mamy nadzieję, że kolejni odwiedzający nas wychowankowie WORiT-u dobrze czuli się w murach SP Nr 2. Życzymy Im i sobie wielu jeszcze takich wizyt. Do zobaczenia!