Walentynki

W dzień Walentynek czekało na naszych uczniów szereg atrakcji. Dowiedzieliśmy się, że święto zakochanych przypadające 14 lutego pochodzi od św. Walentego, patrona zakochanych. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, często pisanych wierszem. Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych jest to okazja do obdarowywania się drobnymi upominkami. W naszej szkole podczas wspólnej zabawy rozwiązywaliśmy zagadki zwiazane z filmowymi parami zakochanych. Wybieraliśmy najsympatyczniejszego i ucznia i uczennicę. Wysłuchaliśmy również opinii przedszkolaków na temat miłości i Walentynkowego Święta.

mgr Karolina Sikora Bernadeta Wolańczyk

WALENTYNKI W KLASIE III

Dnia 14.02.14r obchodziliśmy Walentynki oraz odbył się apel SU.

mgr Gra.żyna Herc-Szczygielska