Tłusty Czwartek

Dnia 27 lutego 2014 r. w szkolnej świetlicy od wczesnego ranka pojawiali się rodzice i dziadkowie z pudłami, torbami i blaszkami pełnymi pączków, faworków, chruścików, ciast i ciasteczek. A wszystko po to, by z okazji "Tłustego Czwartku", zorganizować kiermasz wypieków, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup nowych pomocy dydaktycznych dla świetlicy. Ogromne ilości tych pysznych słodyczy już wkrótce znikać poczęły w różnego rodzaju pojemnikach i - przede wszystkim - w żołądkach naszych uczniów, a ich złotówki i grosiki w "kasie" sprzedających: Martyny Szałek. Emilki Kałuży, Julki Tomczyk, Karoliny Odrozek, Adriana Pszczółkowskiego i Kamila Kiełkowskiego. Zebraliśmy w ten sposób bardzo wysoką kwotę - 680,00 zł! Dzięki tym pieniążkom w naszej świetlicy znów pojawią się nowe gry i zabawki. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom oraz uczniom, którzy zaangażowali się w organizację tej imprezy.