Szkolny teatr w Bibliotece Publicznej

Dnia 8 czerwca 2017 r. kółko teatralne ze Szkoły Podstawowej Nr 2 uświetniło swym spektaklem imprezę czytelniczą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej pt. "Cały Wodzisław czyta...". Została ona zorganizowana w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Przedstawienie pt. "Jak to w Bajkolandii bywa" podsumowało uroczystość pasowania dzieci z Przedszkola Nr 5 na czytelników Biblioteki Publicznej. Z tej samej okazji spotkała się z nimi także wiceprezydent naszego Miasta - pani Barbara Chrobok, która przeczytała przedszkolakom jedną z bajek o żółwiu Franklinie. Nasz spektakl spodobał całej bibliotecznej widowni - zarówno maluchom, jak i paniom wychowawczyniom oraz bibliotekarkom. Występ ten zakończył kolejny rok owocnej współpracy jedłownickiej Dwójki z niezwykle przyjazną i życzliwą uczniom wodzisławską placówką kulturalną, jaką jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna. Dziękujemy i do zobaczenia po wakacjach!