Świąteczna wizyta

Dnia 15 grudnia 2015 r. odwiedzili szkołę nasi przyjaciele z Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży - wychowankowie wraz z Paniami opiekunkami. Nasze kółko teatralne tradycyjnie zaprezentowało im swe najnowsze przedstawienie pt. "Bojka o Hanku i Gryjtce", które bardzo się podobało, co dało się zauważyć chociażby z reakcji niepełnosprawnych dzieciaków oraz opinii Pań. Następnie nastał czas wspólnej zabawy i poczęstunku oraz odwiedzin w wybranych salach lekcyjnych. Z Gośćmi spotkali się uczniowie klas I oraz klasy III. Wzruszające było zwłaszcza pierwsze spotkanie najmłodszych dzieci z niepełnosprawnością. Bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę - i do zobaczenia w Nowym Roku!