Świąteczna wizyta

Dnia 11 grudnia 2012 r. przybyli do nas z coroczną, tradycyjną już, świąteczną wizytą, wychowankowie zaprzyjaźnionego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży w Wodzisławiu Śl. Kółko Teatralne przedstawiło dla nich "Romea i Julię po śląsku", później nastąpił czas poczęstunku i wspólnej zabawy naszych aktorów z dziećmi. Zgodnie z tradycją odwiedziliśmy też wybrane klasy podczas zajęć. Nasi mali Goście najlepiej czuli się na sali gimnastycznej, obserwując ćwiczenia III - klasistów oraz grając w piłkę z chłopcami z klasy VI. I coś nowego - wspólnie z Paniami opiekunkami ustaliliśmy, że w tym roku szkolnym niepełnosprawne dzieciaki odwiedzą nas powtórnie, ponieważ tak doskonale czują się w gościnnych murach SP 2. Zapraszamy i czekamy.