Projekt - spotkanie z p. Klimek

Dnia13 maja 2015 r. wszyscy uczestnicy Projektu "Historia rodziny to historia regionu" przybyli do szkolnej świetlicy na spotkanie z panią Stefanią Klimek - byłą dyrektor naszej placówki. Pani Klimek przedstawiła uczniom z klas IV-VI (przepiękną polszczyzną!) "garść wspomnień" o dziejach jedłownickiej "dwójki" z czasów, gdy pracowała u nas jako nauczyciel języka polskiego, a następnie dyrektor SP Nr 2. Opowiedziała o wyglądzie szkoły (klasy, inne pomieszczenia, sanitariaty, otoczenie budynku...), osiągnięciach dzieci i pedagogów, współpracy z rodzinami uczniów, ich stosunku do szkoły, sukcesów i niepowodzeń córek czy synów... Uczestnicy Projektu zasypali Gościa "gradem" pytań, na które pani dyrektor chętnie i szczegółowo odpowiadała. Dziękując za poświęcony nam czas i ogromną życzliwość przedstawiciele całej grupy "projektowiczów" wręczyli pani Klimek bukiet pięknych kwiatów. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej - i Pani - szkoły!