Spotkanie integracyjne nr 1

Dnia 22 września 2015 r. połowa klasy VI udała się z kolejną wizytą do Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży. Na początku spotkania - tradycyjnie - nasi uczniowie obdarowali niepełnosprawnych wychowanków WORiT-u upominkami oraz zaprezentowali im krótki program artystyczny - były śpiewy, dużo muzyki i ...wiersz, napisany specjalnie na tę okazję przez Wiktorię Murawską. Potem nastąpiła najważniejsza część tej wizyty - wspólna zabawa w "ośrodkowym" ogródku i opieka nad powierzonymi szóstoklasistom  niepełnosprawnymi dziećmi. Pogoda sprzyjała i czas szybko mijał... Jak zwykle "zbyt wcześnie" musieliśmy opuścić WORiT, żegnani przez małych i starszych przyjaciół, z nadzieją, że spotkamy się jeszcze w tym roku - w naszej szkole...