Spotkanie integracyjne

Dnia 17 maja 2016 r. kolejna grupa uczniów, tym razem z klasy VI, zawitała do Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży, aby wziąć udział w spotkaniu z wychowankami WORiT-u. Zgodnie z naszą szkolną tradycją szóstoklasiści zaprezentowali dla niepełnosprawnych dzieci i ich opiekunów muzyczno - taneczny program artystyczny i obdarowali ich grami, maskotkami, książkami i zabawkami. Następnie rozpoczął się czas wspólnej zabawy połączonej z czuwaniem nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem powierzonych naszym uczniom małych podopiecznych. Z zadania tego znowu wywiązali się znakomicie, zasługując na pochwały pań opiekunek. Niestety, był to już ostatni kontakt kończących szkołę szóstoklasistów z wychowankami Ośrodka. Mamy nadzieję, że umożliwione im spotkania z niepełnosprawnością przyniosą w ich przyszłym życiu same dobre owoce.