Spotkanie z panią Grychnik

Dnia 13 czerwca 2016 r. uczniowie klasy V spotkali się w szkolnej świetlicy z Panią Marią Grychnik - babcią Emilki Kozielskiej i przedstawicielką Koło Gospodyń Wiejskich w dzielnicy Kokoszyce. Było to kolejne spotkanie w ramach Programu "Mała Ojczyzna". Pani Grychnik - w pięknym regionalnym stroju - opowiedziała dzieciom o działalności Koła a następnie odpowiadała na wiele interesujących pytań dotyczących tej organizacji, a także wspomnień ze swego dzieciństwa i młodości. Na koniec oczekiwała nas niespodzianka - Pani Grychnik poczęstowała wszystkich własnej roboty ciasteczkami i innymi słodyczami. W ramach podziękowania za poświęcony im czas, uczniowie wręczyli babci koleżanki wiązankę pięknych kwiatów.