Przedstawienie w bibliotece

Dnia 6 czerwca 2014 r. nasze kółko teatralne spektaklem pt. "Bajki na wesoło" podsumowało odbywający się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śl. Tydzień Czytania w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". Nasi młodzi aktorzy wprowadzili siedzących na widowni wodzisławskich przedszkolaków w świat baśniowych opowieści. Ich humorystyczna adaptacja zawierała jednak mądre przesłania  - motta, wypowiadane ustami bohaterów "Królewny Śmieszki" (czyli Śnieżki), "Kopciuszka", "Czerwonego Kapturka" i "Śpiącej Królewny". Przedszkolaki dobrze je zapamiętały. Przedstawienie bardzo się spodobało, a w ramach podziękowania otrzymaliśmy z rąk Pani Dyrektor - Ewy Wrożyny - Chałupskiej - upominki (słodycze i książki dla szkolnej biblioteki), za które bardzo dziękujemy.