Spotkanie integracyjne

Dnia 21 października 2014 r. druga połowa VI-klasistów udała się do zaprzyjaźnionego Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży. Rozpoczynając spotkanie nasi uczniowie podarowali swym niepełnosprawnym rówieśnikom mnóstwo upominków oraz "muzyczno - taneczny" program artystyczny. My również otrzymaliśmy prezent - słoneczną, jesienną aurę, dzięki której mogliśmy zabrać dzieciaki do ogródka, by wspólnie spacerować i przyjemnie spędzać czas na placyku zabaw. Pozostała część czasu przeznaczonego na spotkanie upłynęła znowu w pomieszczeniach Ośrodka - zabawy klockami, oglądanie i czytanie książek, zabawa w "suchym basenie" i przede wszystkim nauka odpowiedzialnej opieki nad tak bardzo potrzebującymi jej dziećmi. Kończąc pobyt w WORiT-e zaprosiliśmy naszych przyjaciół do odwiedzenia nas z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do zobaczenia!