Wizyta u przyjaciół

Dnia 12 czerwca 2014 r. kółko teatralne udało się z wizytą do zaprzyjaźnionego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży w Wodzisławiu Śl., by swoim przedstawieniem pt. "Bajki na wesoło" uatrakcyjnić obchodzony tam Dzień Matki. Nowością było włączenie do poszczególnych scen dzieci - wychowanków Ośrodka, co bardzo zainteresowało i ucieszyło ich mamy, którym zostaliśmy przedstawieni przez Panią Dyrektor - Dorotę Jaromin. Za wieloletnią współpracę podziękowały nam również Panie Opiekunki. Wyrazem sympatii dla naszej szkoły ze strony personelu placówki był wręczony na moje ręce wspaniały bukiet czerwonych róż.  Po części artystycznej spotkania czekał na nas poczęstunek oraz słodkie upominki. Młodzi aktorzy solennie obiecali kolejne wizyty w nowym roku szkolnym. A więc - do zobaczenia!