Spotkanie integracyjne

Dnia 20 maja 2015 r. kolejna grupa uczniów klasy V odwiedziła zaprzyjaźniony  Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży. Jak zwykle na początku wizyty nasi uczniowie szczodrze obdarowali swoich nowych znajomych i zaprezentowali świetny program artystyczny. A potem nastąpiło to, co najbardziej oczekiwane: wspólna zabawa połączona z troskliwą opieką nad niepełnosprawnymi podopiecznymi. Czas szybko mijał, nasi piątoklasiści grali w piłkę z wychowankami Ośrodka, czytali im książeczki, układali z nimi klocki itd. Wszyscy znakomicie radzili sobie z nowymi obowiązkami. "Jesteście wspaniali" - podsumowała wizytę naszych uczniów jedna z pań opiekunek. Serdecznie dziękujemy za tak życzliwą opinię i przyrzekamy kolejne odwiedziny, i to już bardzo prędko - "WORiTowy" Dzień Matki uświetni nasze kółko teatralne. A więc do rychłego zobaczenia!