Spotkanie integracyjne

Dnia 22 kwietnia 2015 r. grupa uczniów klasy V udała się ze swoją pierwszą wizytą integracyjną do Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży w Wodzisławiu Śl. Piątoklasiści - zgodnie z naszą szkolną tradycją - obdarowali niepełnosprawne dzieci upominkami oraz przedstawili im i Paniom opiekunkom krótki program artystyczny, na który składały się piosenki, gra na skrzypcach i fletach oraz "magiczne" sztuczki... Później nasi uczniowie po raz pierwszy rozpoczęli pracę z niepełnosprawnymi rówieśnikami. Składały się na nią: wspólne układanie klocków, czytanie książeczek, masaż, zabawa w suchym basenie, gry w piłkę itp. V klasa znów zachowała się wspaniale. Podziwiałyśmy - ja i Panie pracujące w WORiT-cie - ich życzliwość i opiekuńczość wobec powierzonych im dzieciaków... Dziękujemy Wam za wspaniałą postawę i zapraszamy do ponownego odwiedzenia nowych - niepełnosprawnych - przyjaciół.