Spotkanie integracyjne

Dnia 14 kwietnia 2014 r. druga grupa uczniów klasy V udała się do Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży w Wodzisławiu Śl. na swoje pierwsze w życiu spotkanie integracyjne. Zgodnie z tradycją nasi uczniowie przygotowali dla niepełnosprawnych dzieciaków upominki oraz krótki program artystyczny, po którym nastąpił czas wspólnej zabawy. Mimo, że V-klasiści po raz pierwszy zetknęli się z problemem niepełnosprawności, radzili sobie wspaniale, opiekując się i zarazem bawiąc z wychowankami WORiT-u. Przy okazji zdobyli nowe doświadczenia i wiedzę, między innymi taką, że ich niepełnosprawni rówieśnicy potrafią tak jak oni, wspaniale się bawić i cieszyć z tej zabawy. Miejmy nadzieję, że kolejne wspólne spotkanie w nowym roku szkolnym będzie równie radosne i udane.