Spotkanie integracyjne

Dnia 23 października 2013 r. druga część klasy VI udała się do Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży w Wodzisławiu Śl. Początek wizyty to tradycyjne już elementy: wręczenie dzieciom upominków i krótki program artystyczny, którego największą atrakcją były tym razem występy "iluzjonistów" - Gracjana i Jakuba. Następnie piękna, jesienna aura "zaprosiła" wszystkich do ogródka, gdzie nasi uczniowie roztoczyli opiekę nad swymi niepełnosprawnymi rówieśnikami oraz organizowali dla nich różne zabawy. Wspólne chwile minęły szybko i przyjemnie. Na zakończenie spotkania Panie opiekunki podziękowały nam za wszystko, szczególnie zaś za podarowane wychowankom Ośrodka książki i inne upominki, my zaś ze swej strony zaprosiliśmy dzieciaki do złożenia tradycyjnej już, świątecznej wizyty w naszej szkole.