Wyjazd do Rabki

Na początku maja uczniowie klasy piątej wyjechali na tygodniowy, bezpłatny turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do Rabki. Wyjazd ten był możliwy dzięki udziałowi szkoły w projekcie Eko Styl. Uczniowie spędzili tam wspaniałe chwile.
Dzięki bliskiemu położeniu ośrodka w pobliżu parku zdrojowego ,mogliśmy spędzać w nim dużo czasu .Spacerowaliśmy wokół tężni solankowej, pędziliśmy po ścieżkach parkowych na gokardach , ćwiczyliśmy na ścieżce zdrowia , szaleliśmy na ogromnym placu zabaw i oczywiście bardzo dużo spacerowaliśmy.Wraz z przewodnikiem przemierzyliśmy miasto wszerz i wzdłuż. Autokarem pojechaliśmy na całodniową wycieczkę do Zakopanego.Pieszo dotarliśmy do skansenu kolejowego w Chabówce. Po południu czas na zabiegi: masaże,inhalacji solankowe i naświetlania. Pogoda i humory dopisały. Wróciliśmy zadowoleni i zregenerowani.

Opiekunowie mgr Joanna Kulińska i mgr Katarzyna Holesz