Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Dnia1 września 2014 rozpoczeliśmy NOWY ROK SZKOLNY 2014/15, który będzie trwał do 26.06.2015 roku. Wszyscy wróciliśmy wypoczęci i uśmiechnięci. Progi naszej szkoły po raz pierwszy przekroczyli uczniowie klas I oraz ich rodzice. Klasa IA liczy 23 uczniów jej wychowawczynią jest pani Grazyna Herc-Szczygielska, klasa IB liczy 16 uczniów jej wychowawczynią jest pani Iwona Kubala. Uczniowie klas I złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów SP 2 przez prezydenta Mieczysława Kiecę i panią dyrektor. Pani Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Ludmiła Kłosińska wręczyła dzieciom Elementarze. Odbył sie również krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów z klas pierwszych i czwartej. Życzymy wszystkim uczniom dużo sukcesów w nauce oraz miłego spędzania czasu w tej placówce.

Zdjęcia z uroczystości