DZIEŃ MŁODEGO PIŁKARZA

26 września 2013 roku w Szkole Podstawowej Nr 5  odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów klas szóstych  i młodszych z okazji Dnia Młodego Piłkarza. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Danieluk Jakub kl.VI, Adam Borzęcki kl.VI, Livia Jeleń kl.VI, Mach Damian kl.VI, Gracjan Nielaba kl.VI,Czarek Chojka kl.VI, Radek Grabarczyk kl.V, Adrian Wierzgoń kl.V, Jan Bajer kl.V, Kevin Palasz kl.IV, Kacper Bukowy kl.V, Kamil Palasz kl.II
W turnieju wzięło udział 10 szkół podstawowych. Nasza reprezentacja spisała się na srebrny  medal zdobywając II miejsce. W finale przegraliśmy z gospodarzami Szkołą Podstawową Nr 5. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Wierzgoń uczeń naszej szkoły. Wielkie brawa.

mgr Małgorzata Knopek