Spotkanie z Wujkiem - piekarzem

Powoli dobiega już końca realizowany w naszej szkole od 1 marca 2013 r. Projekt pod nazwą "Zamiast komputera jest ze mną rodzina". W ramach tegoż Projektu odbywają się spotkania uczniów różnych klas  z "ciekawymi ludźmi z naszych rodzin". Tym razem, 15 października 2013 r., miało miejsce ostatnie już tego typu spotkanie. Uczniowie klasy IV gościli Wujka swoich dwóch koleżanek - Kamili i Sandry Kacprzyk - Pana Piotra Gajdzika, który jest z zawodu piekarzem i współwłaścicielem piekarni mieszczącej się w naszej dzielnicy. Gość, który jest absolwentem naszej szkoły, opowiedział uczestnikom spotkania o swojej pracy i udzielił odpowiedzi na bardzo liczne pytania IV-klasistów, na powitanie zaś poczęstował wszystkich pysznymi pączkami własnego wyrobu. Dzieci zainteresowane ciekawymi zawodami wyniosły z tego spotkania z pewnością bardzo wiele niezwykle cennych wiadomości o pracy w piekarni. Bardzo wychowawcze były uwagi Pana Gajdzika o tym, jak bardzo ważne nie tylko w życiu uczniów, ale także dorosłych, są takie cechy, jak sumienność, obowiązkowość i pracowitość. Uczniowie klasy IV bardzo dziękują swojemu Gościowi za poświęcony im czas.