Owocowe Święto

Dnia 19 kwietnia 2016 r. obchodziliśmy w szkolnej świetlicy "Owocowe Święto". Było ono bardzo udane. Świetlicowa „cukiernia” zapełniła się kolorowymi i pysznymi przysmakami (wspaniały – zlicytowany po kawałku – tort, ciasta, babeczki, galaretki, sałatki, koktajle, kompoty, konfitury, soki ze świeżych owoców i same owoce), które tradycyjnie bardzo szybko zostały sprzedane a my uzyskaliśmy dzięki temu rekordową sumę pieniędzy – 942,00 zł! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej imprezy, a ponadto trzeba poinformować, że tu także padł rekord – wyżej wymienione produkty przygotowało i dostarczyło ponad 50 osób (rodzice, babcie, dziadkowie, nawet dzieci, które samodzielnie upiekły ciasta i przygotowały inne przysmaki). To dzięki Wam w naszej świetlicy pojawi się bardzo dużo nowych pomocy dydaktycznych (szczególnie tych ulubionych przez dzieci). Jeszcze raz przekonaliśmy się, że zawsze możemy liczyć na pomoc rodzin naszych uczniów.