ROZGRYWKI MINI KOSZYKÓWKI  CHŁOPCÓW.

24.11.2014  w Szkole Podstawowej nr 28 odbyły się miejskie rozgrywki mini koszykówki chłopców. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie :klasa VI  - Weideman Dominik, Bajer Jan, Wierzgoń Adrian, Grabarczyk Radek, Pawłowski Kuba, Przeliorz Kamil, Kretek Kacper, klasa V - Palasz Kewin, Sopyła Szymon, Brachmański Przemek, Tront Majk, Świerczek Denis. Na wyróżnienie zasługuje Wierzgoń Adrian, który zdobył najwięcej punktów. Niestety nie udało się uzyskać awansu do następnego etapu ponieważ zdobyliśmy III miejsce w grupie , awansowały dwie drużyny. W rozgrywkach zabrakło Patryka Michałka, który trenuje koszykówkę i był filarem drużyny, niestety choroba nie pozwoliła mu na udział w zawodach, czego bardzo żałujemy. Zawodnikom należą się wielkie  gratulacje ,ponieważ bardzo dobrze się zaprezentowali, zabrakło im troszeczkę szczęścia. Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział i sportowe zachowanie.

mgr Małgorzata Knopek