POWIATOWE ROZGRYWKI MINI KOSZYKÓWKI  CHŁOPCÓW.

W czwartek 21.11.2013r odbyły się powiatowe rozgrywki w mini koszykówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie : Przybyła Łukasz, Moczała Dawid, Piechaczek Adam, Borzęcki Adam, Chojka Czarek, Trzaskalik Daniel, Nielaba Gracjan, Połednik Mateusz, Michałek Patryk, Weideman Dominik, Ptak Tobiasz, Kuba Szałek  zdobyła IV miejsce  w powiecie wodzisławskim. Wygrała Szkoła Podstawowa Nr 10 , drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Marklowic, trzecie Szkoła Podstawowa Nr 5. Najlepszymi zawodnikami   naszej drużyny okazali się Łukasz Przybyła i Dawid Moczała. Pierwszy raz w historii szkoły udało się reprezentacji chłopców w koszykówce zdobyć tak wysokie miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a szczególnie Łukaszowi i Dawidowi bez ich udziału taki sukces byłby niemożliwy.

mgr Małgorzata Knopek