Konkurs Matematyczny

Zmagania matematyczne

Dnia 09 marca uczniowie klasy trzeciej: Małgosia Duda i Mateusz Małeszczyk
wzięli udział w V Miejskim Konkursie Matematycznym dla klas 3, który został zorganizowany przez Szk. Podst,Nr3. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z wodzisławskich szkół. Uczestnicy w ciągu godziny rozwiązywali różnorodne zadania matematyczne.
W konkursie tym Małgosia Duda zajęła I miejsce (przeszła do następnego etapu), a Mateusz Małeszczyk - IVmiejsce.
Zwycięzcy, czyli nasza szkoła otrzymała też puchar!!

Dnia 12 marca Małgosia Duda wzięła udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla kl.3, organizowanym przez Szkołę Podst. Nr4. Uczniowie ze szkół powiatu wodzisławskiego rozwiązywali test matematyczny w czasie 60 minut.
W konkursie tym Małgosia zajęła III miejsce i przeszła do kolejnego etapu!

Dnia 14 marca Małgosia Duda wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla kl3 organizowanym przez Zespół Szkół w Czerwionce. Był to najwyższy a zarazem ostatni ,,stopień’’ jej zmagań matematycznych. W konkursie wzięło udział ok. 30 uczniów z całego województwa!! Zawodnicy mieli do rozwiązania zadania matematyczne na czas.
W konkursie tym Małgosia zajęła IV miejsce.

GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!!

mgr Mariola Piekar