Magiczne chwile w jedłownickiej Dwójce

W oczekiwaniu na przyjście Mikołaja uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 spotkali się z magikiem Don Carlosem, który oczarował wszystkich swoim występem. Niektórzy z uczniów stali się na chwilę jego pomocnikami, niestety zamiast pomóc czarodziejowi zniszczyli niektóre niezwykłe rekwizyty. Hania zniszczyła parasol babci Carlosa, Dominik połamał zaczarowana różdżkę, Oskar wyczarował z chusteczki gołębia ,którego Dorotka zamknęła do szuflady. Oczywiście były także szczęśliwe momenty. Pani dyrektor odnalazła swoja obrączkę zapakowaną w niezliczoną ilość zawiązanych pudełeczek, inni pomnożyli otrzymane monety, a jeden z uczniów zniósł nawet jajko.
Po występach uczniów odwiedził długo oczekiwany gość, który wszystkim wręczył prezenty.
Dziękujemy Mikołajowi za miłe chwile spędzone w naszej szkole. Uczniowie czekają na Ciebie znów za rok. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce pani Skaby, która zorganizowała magiczne spotkanie.

mgr Katarzyna Holesz