Książki naszych marzeń

Ciąg dalszy realizacji programu czytelniczego  "Książki naszych marzeń". Systematycznie naszą szkołę odwiedzali goście czytający dzieciom nowo zakupione książki: Pani Katarzyna Jezusek - nauczyciel pobliskiego przedszkola i matka pierwszoklasistki Hani, Pani Stefania Klimek - była dyrektor SP2, Pani Grażyna Mieczkowska - jej pracownik obsługi oraz Panie: Martyna Borowiec i Agnieszka Tatuś - pracownice Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śl. W ramach realizacji powyższego programu odwiedziła nas równiez Pani Beata Elsner - konsultant szkolnych bibliotekarzy z Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, która przeprowadziła szkolenie dla Grona Pedagogicznego oraz spotkała się z rodzicami klasy IV, którym przedstawiła problematykę roli książki w życiu dziecka. W ramach współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną klasy III i IV uczestniczyły także w spotkaniach autorskich z Panami: Romualdem Pawlakiem i Grzegorzem Kasdepke a grupa uczennic przygotowuje się do udziału w miejskim fotokonkursie pt. "Selfie z Sienkiewiczem". Tymczasem rok szkolny zmierza ku końcowi, a wraz z nim nasz program czytelniczy... O jego zakończeniu - za niedługo.