Książki naszych marzeń

Od początku marca realizujemy w szkole rządowy program czytelniczy "Książki naszych marzeń". Czytamy naszym uczniom nowe książki, zakupione z otrzymanej z Urzędu Miasta dotacji. Czytają je: bibliotekarz, nauczyciel języka polskiego, wychowawcy oraz zaproszeni goście - dotychczas była to trójka rodziców: panie Lidia Ptak i Barbara Malirz oraz pan Paweł Bielski. Dzieci słuchają o przygodach nieznanych sobie dotychczas bohaterów i zainteresowane ich dalszymi losami proszą w bibliotece o wypożyczenie nowości, a także innych książek... W ten sposób staramy się wspólnie rozwijać zainteresowania czytelnicze naszych uczniów. Zapraszamy wszystkich chętnych do dalszej wspólnej lektury dla dobra młodych czytelników.