Książki naszych marzeń

W czerwcu 2015 r. pani dyrektor złożyła do Urzędu Miasta wniosek w ramach rządowego programu „Książki naszych marzeń ” o udzielenie wsparcia finansowego na zakup książek do szkolnej biblioteki. Odpowiedź była pozytywna i zakupiliśmy 203 nowości z otrzymanej dotacji w kwocie 2704,93 zł. Wsparcie to związane jest z  promocją czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijaniem ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych. W związku z tym rozpoczęliśmy realizację programu czytelniczego „Książki naszych marzeń” w ramach którego na uczniów czeka wiele ciekawych konkursów, spotkania z gośćmi, indywidualne i wspólne czytanie nowych książek oraz inne atrakcje. Już w pierwszych dniach wypożyczania nowości cieszyły się wielką popularnością. Zapraszamy do lektury!