Konkursy czytelnicze

17 października 2014 r. był ostatnim dniem obchodów Święta Szkolnej Biblioteki. Podczas spotkania w świetlicy zostały podsumowane konkursy: czytelniczy pt. "Zwierzaki w literaturze" i plastyczny pt. "Moje zwierzaki". Zwycięzcom (Paulina Topisz, Kamila Sąsiadek, Daria Stęchły, Marta Habram, Antonina Ligocka, Dawid Mandzyn, Karolina Łuska, Laura Stukator,  Emilia Topisz, Natalia Pluta, Emilia Pękała) wręczono dyplomy i nagrody książkowe, wszystkich uczestników konkursu poczęstowano słodyczami. Wręczono również podziękowania dzieciom, których mamy i babcie upiekły wspaniałe ciasta i ciasteczka na kiermasz. A ja jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego święta naszej biblioteki, przede wszystkim członkom Koła Przyjaciół Biblioteki. Teraz pozostaje już tylko jedno - wypożyczać i czytać książki... Zapraszam!