Konkurs interdyscyplinarny z języka polskiego

6 listopada w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu interdyscyplinarnego z j.polskiego. Konkurs organizowany jest przez Kuratorium Oświaty. Nagrodą była możliwość reprezentowania naszej szkoły w kolejnym rejonowym etapie .Z testem zmagali się uczniowie wszystkich szkół podstawowych. W naszej szkole gościliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Małgorzata Duda, Zofia Muszewska oraz Julia Machnik. Dziewczyny musiały wykazać się dużymi  wiadomościami polonistycznymi oraz znajomością dwóch dodatkowych lektur. Dwie z nich - Małgosia i Zosia zakwalifikowały się do drugiego etapu. Przed nimi kolejne wyzwanie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

mgr Katarzyna Holesz