Gala Konkursu Gawędziarskiego

Dnia 10 grudnia 2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbyła się Gala VII Konkursu Gawędziarskiego "Fedrowani w godce", w której wzięli również udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2: Robert Krzywdziński z klasy II a - laureat I miejsca w kategorii klas I-III oraz Alicja Ptak z klasy III a - laureatka II  miejsca w tej samej kategorii. Robert i Alicja otrzymali dyplomy z rąk przedstawicielki jury - pani Ireny Sauer oraz bogate nagrody. Następnie zdobywcy I miejsc we wszystkich kategoriach przedstawili swoje gawędy. Wystąpił więc również nasz Robert. Gawędziarskie prezentacje laureatów włączone zostały w rewelacyjny program artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca Vladislavia, który oszołomił widzów feerią barwnych strojów, wspaniałych tańców i śpiewów. Dal wszystkich uczestników Gali będzie to niezapomniane przeżycie. A Robertowi i Alicji jeszcze raz gratulujemy!