Konkurs w bibliotece

Dnia 15 listopada 2016 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Spotkajmy się w Stumilowym Lesie" zorganizowanego z okazji 90 rocznicy wydania książki A. A. Milne'a pt. "Kubuś Puchatek". W konkursie wzięła udział rekordowa ilość uczestników - aż 311! Wśród tylu prac jury wybrało 40 laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I-III. Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły - Damian Kamiński z klasy II a, który otrzymał wyróżnienie oraz była już uczennica klasy III a - Nikoletta Laszkiewicz (również wyróżniona). Damian oraz mama Nikoletty otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Prezydenta Miasta - Pana Mieczysława Kiecy oraz Jego Zastępcy - Pani Barbary Chrobok. Na zakończenie uczestnicy uroczystości zobaczyli spektakl o Kubusiu Puchatku w wykonaniu teatru KRAK - ART z Krakowa. Naszym laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!