Konkursy czytelnicze

Dzień 25 października 2012 r. był ostatnim dniem obchodów Święta Szkolnej Biblioteki. W świetlicy spotkali się uczniowie najpierw młodszej, a później starszej grupy wiekowej, by wziąć udział w konkursach czytelniczych. Na uczestników czekały różne konkurencje, których celem było przypomnienie i utrwalenie wiedzy o książkach i bohaterach literackich dla dzieci. Aktywność była bardzo duża, a na zwycięzców czekały dyplomy i nagrody - oczywiście książkowe. W klasach I-III, w wyniku trudnych zmagań z "konkurencją", zwyciężył Maciek Lipka z klasy II, zaś wśród uczniów klas IV-VI bezkonkurencyjna okazała się Magda Bajer z klasy VI. Laureatom konkursów gratulujemy, a wszystkich uczniów zachęcamy do poszerzania swej czytelniczej wiedzy. Warto wspomnieć, że z okazji bibliotecznego święta miał miejsce jeszcze jeden konkurs - plastyczny, pt. "Moja ulubiona książka". Jego zwyciężczynią okazała się Dominika Zychma z klasy II. Gratulujemy! Kończąc obchody tegorocznego Święta naszej Biblioteki, dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że były one interesujące i radosne.