KONCERT KOLĘDOWY

Dnia 9 stycznia 2014 r. odbył się w naszej szkole tradycyjny już Wieczór Kolęd. W szkolnej świetlicy zgromadziły się rodziny naszych uczniów, by w radosnej, świątecznej atmosferze słuchać wokalnych i instrumentalnych wykonań przepięknych, polskich (i nie tylko polskich) pieśni o Bożym Narodzeniu oraz podziwiać popisy szkolnych "aktorów". Przedstawiciele wszystkich klas zaprezentowali swoje muzyczne umiejętności, śpiewając i grając na różnych instrumentach, zaś kółko teatralne przedstawiło widowisko jasełkowe pt. "Święta w hipermarkiecie". Występy wszystkich młodych artystów bardzo się podobały. Na gości czekał również "mini - bufet", w którym można było zakupić napoje i "coś słodkiego". Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali to spotkanie, szczególnie zaś występującym dzieciom oraz rodzicom, którzy wspierają ich w rozwijaniu różnorodnych talentów. Wszystkich zapraszamy na następny Wieczór Kolęd już za rok!

mgr Joanna Mańka mgr Barbara Połednik

Zdjęcia z kolędowania