Spotkanie u pani Klimek

Przedstawiciele uczestników Projektu "Historia rodziny to historia regionu" zostali zaproszeni do domu pani Stefanii Klimek - byłej dyrektor naszej szkoły, która również uczestniczyła w realizacji tegoż Projektu. 16 grudnia 2015 r. udaliśmy się więc do domu, gdzie oczekiwała nas gościnna Gospodyni. Na świątecznym stoliku przygotowano dla nas herbatkę oraz pyszne piernikowe "cudeńka". Pani Klimek raczyła nas opowieściami z czasów gdy była nauczycielem, a później dyrektorem jedłownickiej "dwójki". Nasi uczniowie w dowód wdzięczności podarowali pani dyrektor dyplom - podziękowanie oraz kartkę świąteczną z życzeniami od wszystkich uczestników Projektu, zaś pani Klimek obdarowała nas swoimi świątecznymi wypiekami o kształtach choinki, aniołów, reniferów... Bardzo serdecznie za wszystko dziękujemy oraz polecamy się na przyszłość pamięci tak życzliwej naszej szkole jej byłej pani dyrektor...