Wielkanocny Kiermasz w świetlicy

Dnia 20 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się „Wielkanocny Kiermasz” świątecznych wypieków. Nasi niezawodni rodzice, uczennice klas V i VI ( a nawet uczeń – Maciek Lipka z klasy VI - brawo!) od rana dostarczali nam przepyszne baby, mazurki, serniki, ciasteczka w kształcie jajek, zajączków itp. Tradycyjnie już wspaniałe wytwory pracy rąk naszych szkolnych „kucharzy” zostały szybko wykupione – zebraliśmy prawie 600,00 zł (dokładnie 597,00 zł)! Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup nowych zabawek dla szkolnej świetlicy – przede wszystkim cieszących się największą popularnością wśród jej bywalców różnego rodzaju klocków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dostarczyli nam Wielkanocne „pyszności” – dzięki Wam na uczniów spędzających czas w naszej świetlicy czeka wiele radosnych chwil z nowymi zabawkami!