Goście z Biblioteki Publicznej w klasie IV

Dnia 17 maja 2017 r. do klasy IV w Szkole Podstawowej Nr 2 zawitali Goście - panie bibliotekarki z zaprzyjaźnionej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. To nie ich pierwsza wizyta w naszej szkole. W ramach akcji "Czytamy Wam, czytają Nam" czwartoklasistom zostały zaprezentowane fragmenty kolejnej nowości - książki Pawła Beręsewicza pt. "Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek" - jednej z ponad tysiąca otrzymanych w ramach dotacji przez naszą szkolną bibliotekę dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa. Sercowe przygody Jacka - głównego bohatera powieści bardzo zainteresowały przede wszystkim ...dziewczyny! W związku z tym panie Martyna Borowiec i Agnieszka Tatuś zaplanowały, że przy okazji kolejnej czytelniczej wizyty w tej klasie zareklamują jakąś "chłopięcą" lekturę, a tymczasem już zgłosiły się czwartoklasistki chętne do wypożyczenia "Kaśki Kwiatek". Zapraszamy, a goszczącym u nas Paniom serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.