Festyn rodzinny

W minioną niedzielę na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 odbył się coroczny festyn rodzinny. Oczywiście nie mogło zabraknąć różnorodnych atrakcji. Wśród wędrującego wokół zapachu grillowanych kiełbasek oraz unoszących się wysoko kolorowych baniek mydlanych ,dzieci bawiły się pod okiem instruktorów Zoolandii. Rodzice mogli podziwiać występy swoich pociech a boisko szybko zapełniło się kolorowymi, bajkowymi  buźkami. Zabawy taneczne co chwilę przerywał ryk sygnałów wozu strażackiego zapowiadający kolejną akcję pokazową. Na chwilę zawitała do nas zbliżająca się  dużymi krokami  zima. Biała piana, która pokryła zielone drzewka sprawiła, że na moment zrobiło się naprawdę chłodno. Na szczęście pogoda dopisała i jesienne słonko szybko przypomniało, że na prawdziwy śnieg jeszcze trochę za wcześnie.

mgr Katarzyna Holesz