Festyn z okazji DNIA DZIECKA

W minioną niedzielę, na terenie Gosław Sport Center odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Jego organizatorami była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 15 w Kokoszycach oraz naszej szkoły. Dzięki wielu sponsorom dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: karuzeli, zjeżdżalni, trampoliny a także jazdy konnej, przejazdu na motorze. Dużym zainteresowaniem cieszył się lot balonem oraz malowanie twarzy i zabawy prowadzone przez animatorów.
Dorośli spożywając pyszne ciasta upieczone przez rodziców mogli podziwiać występy swoich pociech. Dzieci  przygotowały popisy taneczne, wokalne oraz instrumentalne. Drużyny piłkarskie obu szkół rozegrały fascynujący mecz. W godzinach wieczornych na scenie pojawił się zespół Amsterdam. Wszyscy bawili się świetnie zwłaszcza, że pogoda też nam dopisała. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji imprezy i do zobaczenia po wakacjach, na kolejnym  festynie.

mgr Katarzyna Holesz