Święto Patrona Szkoły

Dnia 7 czerwca 2016 r. obchodziliśmy doroczne Święto naszego Patrona - Juliana Tuwima. Uczniowie klas młodszych i klas starszych tradycyjnie rywalizowali ze sobą w dziedzinie znajomości utworów wybitnego poety dla dzieci: odpowiadali na pytania, prezentowali klasowe scenki na motywach tuwimowskich wierszy, popisywali się ich recytacją... W zmaganiach młodszej grupy wiekowej I lokatę zdobyła klasa I a, II - I b, zaś III - klasa III. Wśród starszych uczniów I miejsce zdobyli piątoklasiści, II - klasa VI, a III - klasa IV. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursowych zmagań, dzięki którym z pewnością wiedza uczniów naszej szkoły na temat twórczości swego Patrona znacznie się pogłębiła.