Zajęcia muzyczne z Panem Bornikowskim

Dnia 15 października 2013 r. odbyło się ostatnie już rodzinne spotkanie w ramach Projektu "Zamiast komputera jest ze mną rodzina". Gościem naszych szkolnych "artystów", czyli dzieci grających na różnych instrumentach i uczestniczących w zajęciach kółka teatralnego, był Pan Witold Bornikowski - aktor "Teatru wodzisławskiej ulicy" oraz muzyk - amator. Podczas popołudnia w szkolnej świetlicy dzieciaki prezentowały swoje umiejętności, a nasz Gość - swoje. Najprzyjemniejsze chwile spędzone były na wspólnej zabawie: "ruchomej" recytacji wiersza naszego Patrona, czyli słynnej "Lokomotywy", wspólnym śpiewie czy muzykowaniu. Dziękujemy Panu Bornikowskiemu za poświęcony nam czas i cenne rady udzielone młodym "artystom".