Bieg uliczny

Dnia 23 września 2016 r w Rodzinnym Parku Rozrywki odbył się XXIV Bieg Gazety Wodzisławskiej – Memoriał im. Leszka Kowalczyka.
Naszą szkołę reprezentowało dziesięciu uczniów: Magda Kubica kl.IV, Dominik Motyliński kl.IV, Kuba Gajda kl.IV, Sebastian Stęchły kl.IV, Dominik Karnówka kl.V, Igor Tomczyk kl.V, Kamil Skupień kl.V, Kacper Piątek kl.VI, Wiktor Tomczyk kl.VI, Karol Surma kl.V. Wielkie brawa należą się Magdzie jako jedynej uczennicy reprezentujacej szkołę.
Uczniowie mieli do pokonania dystans 1300m. Pierwszy z naszej szkoły do mety dobiegł Kamil Skupień, drugi Tomczyk Igor, a trzeci Kacper Piątek. Natomiast w kategorii dziewcząt pierwsza i jedyna ze szkoły dobiegła Magda Kubica uczennica klasy IV. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników biegu, ponieważ każdy z nich dobiegł do mety.

mgr Małgorzata Knopek