Biblioteczny kiermasz

Dnia 7 października 2015 r. miał miejsce pierwszy dzień obchodów Święta Szkolnej Biblioteki. Tradycyjnie odbył się kiermasz wypieków, przygotowanych przez rodziny naszych uczniów. Już od rana do ulokowanej w świetlicy „bibliotecznej cukierni” dostarczano apetycznie wyglądające babeczki, serniki, makowce, galaretki, rurki z kremem, ciasta czekoladowe, kokosowe i wiele innych wypieków. Na końcu „przywędrował” wspaniały tort. O 8:00 rozpoczęła się sprzedaż i wszystkie „słodkości” zaczęły szybko znikać, zaś biblioteczne skarbonki wypełniać się pieniążkami… Kiermasz podsumowała licytacja tortu – za każdy jego kawałek płacono nawet 8,00 lub 7,00 zł! Łącznie zebraliśmy 680,00 zł, które przeznaczone zostaną w tym roku na zakup oprogramowania dla naszej biblioteki. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie naszego kiermaszu: mamom, babciom i ojcom oraz innym członkom rodzin uczniowskich, którzy upiekli i dostarczyli przepyszne wypieki, uczennicom klasy VI (przebranym za postacie z bajek), które prowadziły „biblioteczną cukiernię” i pozostałym członkom Koła Przyjaciół Biblioteki za świąteczną dekorację szkoły, wszystkim, którzy licytowali i kupowali „słodkości”, a także paniom sprzątaczkom, które dbały o porządek i czystość w miejscu sprzedaży. Dzięki Wam mamy fundusze na oprogramowanie usprawniające wypożyczanie książek. Dziękujemy!