BALIKI KLASOWE

Balik karnawałowy kl.1

Dnia13 lutego pierwszoklasiści wesoło spędzali czas na baliku karnawałowym. Były zabawy przy muzyce, konkursy, taniec. Dziękujemy mamusiom za smaczny poczęstunek i pomoc w czasie trwania zabawy.

mgr Mirosława Juraszczyk

Balik karnawałowy kl.2

Dnia 4 lutego (wtorek) w klasie 2 odbył się "Bal karnawałowy". Uczniowie wcześniej dołożyli wszelkich starań aby udekorować klasę w różne: balony, serpentyn oraz kolorowe ozdoby.Pięknie udekorowana sala wprowadzała dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy. Zabawa przy muzyce była wspaniała.
Podczas zabawy były też liczne konkursy, a w przerwie ,,słodki'' poczęstunek.

Serdeczne podziękowania składamy Państwu Skupień, którzy pomogli w przygotowaniu poczęstunku.

Wychowawczyni i uczniowie kl.2 mgr Mariola Piekar

Balik karnawałowy kl.3

Dnia 10.02.14r.  uczniowie klasy III przygotowali i przeprowadzili wspólnie z wychowawcą balik klasowy. Wszyscy mieli wspaniałe stroje "przebierańców" Odbyły się liczne zabawy oraz wybrano króla i królową balu. Świetnie  bawiliśmy się.

mgr Grazyna Herc - Szczygielska